Svými body nejprve přispěli do hodnocení juniorky. Ve váhové kategorii do 55 kg zvítězila na obě ruce Věra Mikulicová, dvěma druhými místy přispěla Michaela Jandová a o váhu výše nad 55 kg dvěma třetími místy i Denisa Kupková. Mezi ženy do 60 kg zabodovala třetím a čtvrtým místem Andrea Straková.

Nejvíce obsazovaná a prestižní kategorie mužů zvedala ze sedadel přítomné i na letošní „Golemce". Ve vyrovnaných bojích o body a cenné trofeje se dařilo i Podivínským. Ve váze do 65 kg zastavili v postupu o nejvyšší příčky Lukáše Dorazila jen zahraniční závodníci, i tak získal dvě třetí místa.

V kategorii do 85 kg byl blízko od medaile i Petr Süsser na konec skončil dvakrát čtvrtý. Ve váze do 95 kg vyřádila ze soutěže silná konkurence ze zahraničí i Pavla Stejskala, který tak bodoval na pátém a šestém místě.

Do finále na levou i pravou ruku se musel propracovat přes reprezentanty Slovenska, Maďarska a Polska Radek Svačina v předposlední nejtěžší váze do 105 kg. Po nervy drásajícím dlouhém boji na pravou ruku zvítězil a stal se mezinárodním mistrem České republiky.

Na levou ruku se drama opakovalo. Za stavu 1:1 na zápasy přišel rozhodující duel. V něm postupně oba dostali od rozhodčího faul. Nakonec se štěstí přiklonilo pro zraněnou ruku k Polákovi. Oba dva se tak radovali ze stejného výsledku – z prvního a druhého místa.

V pořadí zemí zvítězila Česká republika před Slovenskem a Maďarskem. Čtvrté skončilo Polsko, páté Rakousko a poslední Bulharsko.