Pořadatelům se oproti některým minulým ročníkům podařilo letos zabezpečit kvalitní přední světové hráče. Již tradičními účastníky jsou dvě družstva z rakouského Höchstu (König s Fischerem a úřadující mistr světa Bröll s Plankenstai­nerem), nejlepšího sportovního klubu, který za poslední tři roky vychoval tři mistry světa.

„Je velmi pravděpodobné, že pokud vyjde los a nebude žádné překvapení, oba páry Höchstu se potkají ve finále," tvrdí ředitel šitbořického sportovního svátku Robert Zvolánek.

Zmíněné rakouské týmy doplní jeden švýcarský celek a další německý pár, který si také dělá zálusk na medailové umístění.

Čtveřici zahraničních účastníků doplní ještě družstvo z Favoritu Brno složené z veteránů kolové Pavla Šmída a Miroslava Bergera. Za pořádající oddíl nastoupí dvojice Marek Topolář – Robert Zvolánek, držící aktuálně první místo ve druhé lize. Pro domácí dvojici půjde o jedinečnou šanci poměřit se s nejlepšími páry světa a získat jedinečné zkušenosti.

V průběhu turnaje se představí divákům v sokolovně také čeští krasojezdci Nikola Lebánková a Arnošt Pokorný. Chybět nebude ani tradiční Pramos Cup, závod určený mladým kolistům.

PRGRAM TURNAJE:
Pátek 14. února 2014:
17:00 – 21:00: PRAMOS Cup – mezinárodní turnaj juniorů

Sobota 15. února 2014:

8:30 – 12:00: PRAMOS Cup-mezinárodní turnaj žáků
13:00: Zahájení turnaje mužů – představení hráčů
mezi zápasy ukázky krasojízdy: reprezentanti Nikola Lebánková a Arnošt Pokorný
Finále turnaje okolo 17:30 hod.
18:00 – losování hlavních cen tomboly a vyhlášení výsledků
21:00 – 03:00: taneční zábava – hudební skupina Merlin