V juniorské kategorii se stal mistrem Moravy ve standardu pár Tomáš Hřebačka a Nela Kolomazníková. „V latinskoame¬rických tancích navíc získali ještě stříbrnou medaili," doplnil vedoucí studia Václav Kosmák.

Uspěli také David Kamba s Anastazií Kosmákovou. Společně získali titul vicemistrů v dětské kategorii. Další stříbrnou medaili brali Daniel Vojtěšek s Karolínou Trutnovou v kategorii Dospělí B. „Za poslední dva víkendy to byla hojná žeň medailí. A to ze zdravotních důvodů nebyli na startovních listinách další naše páry, které skončily na posledních soutěžích vždy na bedně," sdělil Kosmák.

Na mysli měl zejména mezinárodní soutěž ve sportovním tanci s názvem Břeclavská romance, která se konala v sokolovně v Charvátské Nové Vsi. Startovalo na ní 271 párů z České republiky, Slovenska a Maďarska. Domácím se dařilo. V kategorii dětí se na prvním místě umístil David Kamba s Anastazií Kosmákovou. Juniory ovládli Jakub Sedláček a Karolína Pivodová. V juniorech B si pak stříbrnou medaili odnesli Daniel Vojtěšek a Karolina Trutnová.