Tatran nastoupil na půdě tradičního účastníka první ligy v sestavě Petr a Dušan Baránkovi, Tomáš Vilda, Klimeš, P. a M. Pospíšilové a Vlastimil Fabikovič.
V prvním setu se hráči Tatranu v cizím prostředí pomalu rozehrávali a domácí získali v půlce setu vedení až 16:10 a při velmi obětavé hře v poli tento náskok udrželi až do konce setu a vyhráli přesvědčivě 25:17.

Tatran zvýšil herní úsilí a zpřesnil hru a dotáhl stav setu až na 23:24, ale vyhrát se mu nepodařilo, prohrál set těsně 25:23.
Ve druhém setu byl obraz hry obdobný jako v prvním. Domácí hráli sebejistý volejbal, hostům se nedařil příjem. Nepomohlo ani střídání, kdy na hřiště přišli J. Sedalík a T. Vilda.

Domácí pohodlně vedli v konci setu 22:18, hráči Tatranu opět zabojovali, dotáhli set na 22:24, ale více se nepodařilo. Ve třetím setu nastoupilo družstvo Tatranu v sestavě P.Baránek, P a M. Pospíšilové, V. Fabikovič, J. Sedlík a T. Vilda.

Hra byla vyrovnaná až do stavu 6:5 pro domácí, pak udělali hosté několik nevynucených chyb a prohrávali 9:5. Tento rozdíl se udržel až do konce setu. Hráčům Tatranu se již nepodařilo výsledek zkorigovat a prohráli set 25:21 a tím i celý zápas 3:0.

Tento týden volejbalisté Tatranu Poštorná opět hrají na hřišti soupeře a to v sobotu 18. října v Praze s ČZÚ Praha B.