Hosté nastoupili v sestavě Petr Baránek, Kovařík, Petr Pospíšil, Milan Pospíšil, Klimeš a Průdek, střídali Fabikovič, Svoboda a Maruška.
„Soupeře jsme zřejmě podcenili, proto úvodní set získali domácí,“ viděl důvody překvapivého začátku místopředseda poštorenského volejbalu Libor Vilda.

Ve druhém setu se domácí již Tatranu nevyrovnali. Ten poměrně jednoznačně vyhrál tento set a měl dobře našlápnuto dohrát zápas bez dalšího zaváhání. Avšak zhoršeným příjmem, nedůslednou obranou v poli a také v neposlední řadě hledání úspěšného smečaře ve vlastních řadách ztratil čtvrtý set. V pátém setu zvládli lépe jeho koncovku zkušenější hráči Tatranu před zaplněnou halou dokázal zvítězit 3:2.

V odvetném utkání se hosté nepoučili z předešlého zápasu a opět střídali dobré chvilky se špatnými. Papírově mnohem slabší soupeř si tak vynutil rozhodování až v pátém setu s prodlouženou koncovkou, kdy si však poslední dvacátý bod si připsali hosté a tak zvítězili i podruhé 3:2 na sety.

Junioři Tatranu Poštorná měli se svým soupeřem mnohem snazší práci. Hráli na domácí půdě, kde hostili třetí družstvo soutěže Lokoingstav Brno. Juniorská sestava Dalibor Vilda, Balajka, Bystřický, Gilar, Hloušek, Vilda Tomáš, Vrba, Kašník si poradila s tímto soupeřem poměrně jednoznačně a v obou zápasech zvítězili 3:0 (23,16,21) a 3:1 (20,-20,24,16).