Oba nadějní tenisoví bratři nyní absolvovali i tři letní turnaje, kde potvrdili své tenisové schopnosti. Na Memoriálu Věry Sukové v Uherském Hradišti obsadil ve dvouhrách starší Martin Magula 2.místo a jeho bratr Marek 3.místo. Ve čtyřhře pak spolu vybojovali bronzovou medaili.

Na Head Cupu ve Znojmě se oba bratři dostali až do finále dvouhry, kde spolu svedli bratrovražedný souboj. Z tohoto zápasu vyšel nakonec vítězně mladší Marek, starší Martin se musel spokojit se stříbrnou pozicí. Svou dominanci na turnaji pak oba potvrdili ve společné čtyřhře, kterou bez zaváhání vyhráli.

Zatím posledním testem břeclavských bratří byl turnaj LTC Cup Hodonín. V něm obsadil Martin Magula 2. místo a Marek končil hned za ním. Oba se střetli už v semifinále, kde Martin vrátil svému mladšímu sourozenci porážku ze Znojma. Ve finále čtyřhry pak oba výborným výkonem nedali soupeřům šanci a vybojovali po výhře dvakrát 6:1 zlaté poháry.

Velmi pozitivní je to, že oba mladší žáci obstáli i v konkurenci hráčů z renomovaných tenisových klubů a dokázali porazit i nasazené hráče s daleko vyšším žebříčkovým postavením. To je velkým příslibem do budoucna a potvrzuje to správnou strategii základny a týmu TC Bors Club-STK Břeclav.