Na turnaj se může přihlásit každý tenisový nadšenec, který není registrovaným hráčem tenisu a je z regionu Podluží. Hrát se bude klasicky jen ve dvouhrách. Jako již tradičně v posledních letech je soutěž v kategorii mužů kvůli regulérnosti rozdělena do několika věkových skupin – OPEN, 40+, 50+ a 60+.

Soutěž žen je pořádána bez rozdílu věku a samozřejmě se ve všech kategoriích hrají i soutěže útěchy.
Letos je nově pořádána soutěž v kategorii JUNIOR (ročníky narození 1988-1993). Mladíci narození v roce 1987, kteří dosáhnou před začátkem turnaje věku 21 let, budou zařazeni do kategorie Open. Pokud ne, budou moci startovat v juniorské kategorii.

Očekáváme docela velkou účast rekreačních hráčů, pro které jsme připravili nejen tradiční tenisovou soutěž, ceny pro nejlepší ve všech disciplínách, ale také večerní sobotní grilování a oblíbenou tombolu (dary a dárky do tomboly odevzdané před i v době konání turnaje jsou vítány). „Vyhlášena bude také soutěž o největší překvapení turnaje,“ potvrdil předseda ATS Podluží Zdeněk Průša. Přihlášky můžete nosit přímo jemu nebo můžete zaslat online přihlášku na webových stránkách ATS www.tenisbreclav.cz.

(md)