Po více než deseti letech se se svým pákařským týmem, který vede v Kosticích, zúčastnila prestižní mezinárodní soutěže v páce. Konkrétně odjela na 20. ročník Senecké ruky. „Letos se do Sence sjela opravdu kvalitní pákařská konkurence. O nejvyšší posty tam bojovalo přes sto pdesát závodníků ze třinácti zemí Evropy a Ameriky. Mezi těmito nechyběli ani současní i bývalí mistři světa a Evropy," připomněla Krásná, že senecká soutěž je oblíbenou zastávkou i pro zahraniční pákaře.

Ve své věkové a váhové kategorii se Krásná probojovala až do finále, kde ji čekala zkušená, dlouholetá, pákařka z Německa, Kamila Katstrom.

„Boj to nebyl vůbec jednoduchý. Po prvním startu došlo u soupeřek k roztržení úchopu a následovalo „svázání rukou." Tato pozice však Věře velice vyhovuje a druhý start již znamenal její vítězství. Za svůj výkon si pak šťastná vyslechla na stupni vítězů českou hymnu," tvrdil její manžel Jaroslav Krásný.

Další obrovský úspěch pro nově oživený oddíl Armsport Kostice získal Martin Slabý. Přestože tento mladý junior trénuje pod vedením trenérky Krásné teprve krátce, již nyní překvapuje svým vzestupem. Svou první účast na mezinárodním poli završil výborným výkonem, když v kategorii nad 75 kg obsadil vynikající třetí místo. Pro tohoto mladého pákaře je dosažený výkon obrovskou motivací do další tvrdé práce.

O kategorii níž startoval kostický nováček Lukáš Samson, který v Senci obsadil slušné šesté místo. V kategorii žen pak obsadila Lucie Kaňová osmé místo, což je u této pákařky, která opět začala po více než deseti letech trénovat, krásný výkon.

Posledním zástupcem kostického oddílu byl sám Jaroslav Krásný, který obsadil bodované šesté místo a ukázal tak, že i v 55 letech lze podávat kvalitní výkony i sportovním poli.