Šubíková, vyčerpaná předcházejícími těžkými zápasy s Blechovou (3:2) a Ilčíkovou (3:1) začala dobře i proti Kmeťové, koncovku prvního setu ale nezvládla a v dalších dvou setech již byla její soupeřka na koni.

Vašíček inkasoval trochu nečekanou porážku v kvalifikační skupině 2:3 od hodonínského Hašlíka, když po dvou vyhraných setech nechal iniciativu na pálce soupeře, který nabídnuté šance stoprocentně využil. Vašíček tak postoupil do II. stupně dvouhry žáků ze druhého místa, jeho výkon ale šel prudce nahoru. Nejprve v osmifinále hladce 3:0 porazil svého jmenovce Tomáše Vašíčka z Vracova, a pak ve čtvrtfinále vyřadil po výhře 3:2 nejvýše nasazeného hráče Vybírala ze Znojma.

V pěti setech vzdoroval Vašíček v semifinále Fischerovi a dlouho nebylo o vítězi rozhodnuto. Stačila ale malá chybička, kterou bylo zkažené podání v páté sadě za stavu 4:5, a rázem se jazýček vah úspěchu nachýlil výrazně ve prospěch Fischera, který vyhrál 3:2.

Svatava Janků patřila k favoritkám přeboru, ale v důsledku zdravotní indispozice nebyla schopná podat optimální výkon. Ve skupině jí na Ševčíkovou a Ilčíkovou stačila technika ruky, ve čtvrtfinále s Blechovou (Dubňany) ale potřebovala více dynamiky v pohybu i v herních činnostech, než byla aktuálně schopná. Výsledkem byla její porážka 0:3. Nikol Cerovská ani Kryštof Tomek ze svých skupin nepostoupili.

Jedno prvenství do Břeclavi z krajského přeboru staršího žactva přesto putuje zásluhou kombinované čtyřhry Janků-Kmeťová. K tomu přibyla ještě druhá místa čtyřhry dívek Šubíková-Ilčíková a smíšeného páru Janků-Možíš (Hodonín) a třetí čtyřhry chlapců Vašíček-Tomek.