Tento běžecký seriál se skládal z 45 závodů po celé republice, do hodnocení jednotlivců se započítávala nejlepší umístění z dvanácti závodů, za které se udělovaly body podle náročnosti a významu jednotlivých běhů.

Soutěže se účastnilo také několik běžců Břeclavska. Nejlépe si vedl v kategorii nad 50 let František Kolínek z Atletického klubu Perná, který běžel sedmnáctkrát a získal 847 bodů.

Do konce soutěže již nemůže být předstižen. Na druhém místě je ve stejné kategorii stále Ladislav Špacír z Lokomotivy Břeclav, který získal z dvaceti závodů 756 bodů.

V kategorii juniorek je zatím na třetím místě Martina Vévodová z Perné ziskem 781 bodů z 16 závodů. Její dvě soupeřky získaly body častější účastí na 24 a 22 závodech. Martina má však ještě velkou naději vyhrát, pokud bude v posledním závodě první.

Jindřich Šálek z Lokomotivy Břeclav vyhrál v kategorii nad 40 let v běhu Pistovickou riviérou za 28:39 minut.