V prvním setu měly domácí hráčky navrch, a tak vyhrály 25:21. Ve druhé sadě, za stavu 7:4 pro Lokomotivu, po útoku Bábíčkové šla Duhovka na podání. Kvalitní hrou strhla vedení na svou stranu a šňůrou 12 bodů rozhodla o osudu setu.
Ve třetím setu patřilo od počátku vedení Duhovce, když hráčky Lokomotivy nedokázaly najít recept na účinné bloky Duhovky. Blokařky Duhovky uhrály z této činnosti pět bodů a nakonec zvítězily 25:14.

Čtvrtý set zahájila lépe Duhovka. Hráčky Lokomotivy ale dokázaly manko smazat a stav setu vyrovnat. Ovšem za stavu 14:14 šly na podání hráčky Duhovky a získaly náskok. Domácí hráčky tak prohrály set 21:25 a celý zápas 1:3.
Do druhého zápasu nastoupily domácí hráčky s pokynem výrazně zlepšit hru nahrávaček a tedy i útok. Průběh první poloviny úvodního setu tomu nasvědčoval, ovšem druhá polovina setu patřila opět hráčkám Duhovky a ty zvítězily 25:19.

Do druhého setu hráčky Lokomotivy vlétly a velmi rychle získaly náskok šesti bodů. Hráčky Duhovky ale dokázaly postupně tento náskok vymazat. Ovšem závěr setu zdramatizovala obě družstva. Nejprve hráčky Lokomotivy odvrátily tři setboly Duhovky a dvěma body se dostaly do vedení 26:27. Ovšem tento setbol nevyužily a hráčky Duhovky otočily skóre. Po nevydařeném příjmu Duhovky získala Lokomotiva vítězství 30:28.

Třetí set výrazně ovlivnil rychlý nástup Duhovky, když získala sedmibodový náskok. Duhovka následně získala set ve svůj prospěch 25:11.
Kdo očekával, že čtvrtý set bude jednoznačnou záležitostí pro Duhovku, byl překvapen. Úvod setu patřil Lokomotivě. Za stavu 11:11 šla na podání Ivona Lamrová a kvalitním servisem vytvořila spolu s Ivanou Lucií osmibodový náskok, který hráčky Lokomotivy dokázaly udržet a vítězstvím v setu 25:20 srovnaly stav utkání na 2:2.

Pátou sadu zahájily lépe hráčky Duhovky, když v jeho úvodu získaly tříbodové vedení. Také díky dvěma bodovým útokům Ivany Lucké přešla Lokomotiva do vedení 4:3. Poté se vedení dlouho střídalo. Nevydařený útok Lokomotivy přinesl první mečbol Duhovce. Domácí hráčka Lamrová nejprve úspěšným útokem srovnala, následně úspěšný bloku Lokomotivy znamenal mečbol pro domácí. Domácí hráčky jej ihned využily, když získaly bod přímo z podání a zvítězily v pátém setu 16:14 a tedy celkově v zápase 3:2.