Domácí nastoupili vsestavě Svoboda, P. Pospíšil, M. Pospíšil, Fabikovič, Průdek, Klimeš, později se na hřišti dostali Kovařík, Sadílek, hrající trenér Petr Baránek a připraven byl Maruška, vedoucím mužstva byl Jiří Fabikovič.

První set rozehráli domácí úspěšně, dařila se jim hra na síti a taky na příjmu, výsledek 25:18 toho byl důkazem.

Ve druhém setu se hosté dostali do tempa a účinnými útoky středem sítě uhráli koncovku setu těsně 29:27. To se projevilo ive třetím setu, kdy hosté převýšili domácí zejména na servisu a zvítězili svýrazným rozdílem25:16.

Jiří Fabikovič se snažil do dalšího setu vyburcovat hráče, a tak nalézt odpověď na hru soupeře. Vítězstvím domácích ve čtvrtém setu se srovnal stav a rozhodoval pátý set. Přetahovaná okaždý bod na obou stranách produkovala dobré zákroky a také chyby. Vkoncovce byl Tatran úspěšný a stav 15:13 znamenal celkové vítězství3:2.

„Vprvním zápase nehrál soupeř špatně, my jsme však šli za vítězstvím,“ okomentoval zápas Jiří Fabikovič.

Odpolední utkání se nevyvíjelo pro Poštorenské nijak dobře, soupeř nedovolil uhrát domácím více než 14bodů.

Tatran hledal optimální sestavu, střídání na nahrávce Svobody Baránkem a zpět taky nebylo úspěšné. Soupeř vedl 2:0 na sety. Tahounem na hřišti vtu chvíli byli Průdek a Fabikovič, kteří přispěli ke korekci průběžného stavu na2:1.

Avšak ve čtvrtém setu to nestačilo, domácí se nedokázali vyvarovat chyb, nekompaktnost, slabá účinnost podání zabezpečovala hostům několikabodové vedení vcelé sadě a tím izisk třetího vítěznéhosetu.

„Pro naše mužstvo je problém, když prohráváme. Ve druhém zápase nám navíc oproti tomu prvnímu chyběla vůle po vítězství. Bylo tam cítit jisté uspokojení,“ hodnotil vedoucí mužstva Fabikovič.

Junioři Tatranu také hostili favorita své soutěže, a to první celek Šlapanic. První vzájemné měření sil bylo záležitostí domácích, kteří si poměrně jednoznačně dokázali poradit shouževnatým soupeřem a zvítězit3:0.

Vodvetném utkání tomu již tak nebylo, prohraný první set srozdílem deseti bodů ukázal sílu Šlapanic, odpověď ve druhém setu Tatranu přišla, ale to již bylo všechno.