Uplynulou sezonu strávila v dresu družstva druhé nejvyšší francouzské soutěže s krkolomným názvem Marly-Élancourt (je to tým ze dvou blízkých měst, kousek od Paříže – pozn. aut.). Tomu pomohla kvalitními výkony k záchraně v soutěži. Její bilance je více než dobrá. Sedmadvacet zápasů získala pro sebe, jen sedmkrát odešla od stolu s porážkou.

Právě tyto výkony ji pomohly k angažmá v týmu nejvyšší soutěže. Do své sestavy ji zařadil dokonce úřadující mistr země galského kohouta.

Možná se tak dočká i mistrovského titulu, který jí letos unikl. Kdyby neodešla na zahraniční angažmá, radovala by se se svým bývalým klubem po pěti letech z republikového triumfu.

Jenomže v dresu Břeclavi strávila pět dlouhých let, mistrovské oslavy si prožila už na začátku svého angažmá. Mrzet ji může snad jen to, že se neradovala se svou velkou kamarádkou Renátou Štrbíkovou.

Na oslavě břeclavského týmu však Ivana ani tak chybět nemohla.

Za Štrbíkovou už do Břeclavi jezdit nebude. Jak Deník informoval, populární „Blecha“ se rovněž vydala na zahraniční angažmá do východopolského Tarnobrzegu.