Sparta Brno vedla po podzimu tabulku skupiny D moravskoslezské žákovské divize. „Bod z Brna má pro nás vysokou hodnotu. V první půli měla Sparta více ze hry, ale naše obranné řady v čele se stoperem Košutem a brankářem Uhrem ubránily bezbrankový stav,“ byl spokojený s výkonem a nakonec i s bezbrankovou remízou trenér MSK Igor Matušek. Patnáctce MSK patří čtvrtá příčka.

Celek MSK U13 na své vrstevníky ze Sparty Brno vytáhl bojovný výkon a přičinil se o pěkný zápas plný napětí, okořeněný hned pěti brankami. Poločas byl co do skóre vyrovnaný (1:1), ve druhé půli ale strhla třináctka MSK vítězství na svou stranu. Na výhře 3:2 se podílel dvěma brankami Růžička, jednou se přesně trefil Víša. Třináctka MSK figuruje uprostřed tabulky soutěže na osmém místě.

Na domácí půdě mladí fotbalisté MSK U14 rozhodli o své výhře nad Slovanem Bzenec 2:0 již v prvním poločase. O góly Břeclavi se podělila dvojice Richard Tichý, Tomáš Trčka. To ale vedlo k přehnanému uspokojení. „Hrálo se nedisciplinovaně, technika se úplně vytratila, jako bychom už nechtěli dál další branku,“ zlobil se na své svěřence trenér domácích Jiří Horčička. Čtrnáctka MSK vede tabulku soutěže s náskokem šesti bodů.

Nejvýraznějšího úspěchu ale o víkendu dosáhl celek MSK U12. Bzenec s ním neměl nejmenší šanci, šance domácích se rodily jedna za druhou, hlavně díky rychlé a přesné kombinaci. V první půli skórovali dvakrát Václav Dolák a jednou Šimon Herman, ve druhé půli přidal hattrick David Nejezchleba, který těžil z precizních přihrávek spoluhráčů.

Až v závěru při zaváhání obrany dokázal Bzenec vsítit čestnou branku a konečný výsledek tak zněl 6:1 pro MSK. „Podali jsme kompaktní výkon, líbila se mi i hra. Týmu nemám co vytknout,“ chválil po zápase mladé fotbalisty Břeclavi trenér Alexandr Herman. Tabulku vede Velká nad Veličkou, dvanáctka MSK je čtvrtá.