Dobrými výkony se na turnaji prezentovali zástupci břeclavského regionu.

Jan Vašíček (MSK Břeclav) vyhrál s obrovským přehledem dvouhru nejmladších žáků, když soupeřům nepovolil ani set.

Ve dvouhře mladších žáků ho bylo také výrazně vidět. Postoupil až do čtvrtfinále, v němž svedl naprosto vyrovnaný duel s Fischerem (MS Brno).

Prohrál sice 1:3, ale klidně to mohlo dopadnout opačně, protože ve druhém i čtvrtém setu měl k dispozici sérii setbolů, které soupeř mnohdy s notnou dávkou štěstí i s pomocí „prasátek“ odvrátil.

Nejlepšího výsledku mezi mladšími žákyněmi dosáhla Magdaléna Šubíková (MSK).

Ve čtvrtfinále si poradila s houževnatou obranou M. Ševčíkové, v semifinále podlehla po boji další hráčce Dubňan Kmeťové 1:3.

Pochvalu si zaslouží i Denisa Pyskatá (Sokol Lanžhot), která postoupila ze základní skupiny z prvního místa a ve čtvrtfinále prohrála rozdílem pouhých dvou míčků 11:13 v pátém setu s pozdější vítězkou Blechovou (Dubňany).

Aspoň jeden zápas vyhráli i všichni ostatní hráči MSK, kteří byli na turnaji přítomni.

V soutěžích nejmladšího žactva to byli Natálie Vrzalová, Natálie Růžičková, Kryštof Tomek a Jan Vacek, v soutěžích mladšího žactva se v dobrém světle ukázala Nikol Cerovská a až do finále útěchy to dotáhl Tomek. Prvenství mu uteklo o vlásek, ve finále vedl nad Urbánkem 2:0 na sety a v pátém setu ještě 8:4.