Štrbíková je úřadující mistryní České republiky ve dvouhře žen a dlouholetou úspěšnou reprezentantkou ČR, také nejlepší sportovkyní roku 2010 v regionu Břeclav.

Je i vážnou uchazečkou na prvenství v celostátním žebříčku žen za soutěžní období 2009–2010. V kategorii žen je jih Moravy mimořádně silný. Za Štrbíkovou patří další dvě místa žebříčku hráčkám ČSAD Hodonín Aleně Vachovcové a Haně Matelové, krajskou čtyřkou je přední česká juniorka Kristýna Mikulcová (MSK), která byla platnou členkou mistrovského celku Břeclavi v končící sezóně.

V první desítce jsou ještě další mladé hráčky předních oddílů kraje Kristýna Ondříšková, Kateřina Tomanovská (obě Hodonín), Karin Adámková, Natálie Samková (obě SKST Brno) a Renáta Pavlicová (MS Brno), mezi nimiž je zaslouženě jako osmá hodnocena obranářka Marie Jirůšková, opora ČKD Blansko.

Z dalších hráček břeclavského regionu je ve třetí desítce kraje zařazena Barbora Poláchová, o jednu desítku dále jsou Svatava Janků a Drahomíra Kropáčová (všechny MSK). Prosazovat se mezi ženami pomalu začínají i mladší žákyně Denisa Pyskatá (Sokol Lanžhot) a Magdaléna Šubíková (MSK), jimž patří 51. - 60.místo krajského žebříčku a mezi hodnocené ženy se dostala do sedmé desítky i Nikol Cerovská (MSK).

Dvojka Břeclavi Elena Dubkova je jako cizinka nejlepší mezi neklasifikovanými hráčkami na třetím místě, což znamená, že by na turnajích jednotlivců byla nasazována až za Štrbíkovou, Vachovcovou a Matelovou.

Síla mužů kraje za celostátní špičkou výrazně zaostává, což jen potvrzuje až deváté místo Agrotecu v nejvyšší domácí soutěži.

Za Hoferikem je druhý Lukáš Skořepa (ČSAD Hodonín), který si dlouhodobě udržuje vysokou sportovní výkonnost.

Na třetí místo žebříčku odsunul dvojku Agrotecu Petra Dvořáčka. Další místa v první dvacítce patří hráčům MS Brno, TTC Tišnov, ČSAD Hodonín, ČKD Blansko a TTC Znojmo. Zástupce Břeclavska lze najít až ve druhé padesátce.

Michal Koníček (Lanžhot) je v šesté desítce, Zdeněk Darmovzal, Filip Štofka (oba Lanžhot), Jindřich Táborský a VladimírVítek (oba Hustopeče) patří až do osmé desítky a na žebříček se na konec stovky hodnocených dostali ještě Jaroslav Kratochvíl a František Studýnka (oba Hustopeče).

Vysokou výkonnost má Slovák Branislav Kalužný ve službách extraligového Agrotecu, který je jako cizinec mezi neklasifikovanými na prvním místě, tedy těsně za Hoferikem.