Tým plný hvězd světového kalibru vyhrál v Břeclavi 6:0 a v odvetě měl jen potvrdit svůj očekávaný postup do finále soutěže. Břeclav čeká boj o třetí místo se Zagrebem.

Hráčky MSK se do Schwechatu těšily. Věděly, že nepůjde o postup, ale znovu si rády změřily síly s renomovanými soupeřkami. Tentokrát se jim zcela vyrovnala aktuální jednička Břeclavi, Maďarka Vivien Ellö. Ve svém prvním zápasu svedla se 17. hráčkou světa Huang Yi-Hua z Tchajwanu zcela vyrovnaný boj, a i když prohrála 0:3 na sety, všechny tři skončily nejtěsnějším poměrem 9:11. Ve své druhé dvouhře se Ellö pustila do naturalizované Číňanky Li Qiangbing (83. na světě). Výsledkem byl čestný bod Břeclavanek.

Plně uspokojila i Kristýna Mikulcová. S Li Qiangbing dokázala vyhrát první set, ve druhém měla dva setboly a byla na podání, které pro ni bývá často zjevnou výhodou. Koncovku ale nezvládla. Li se šance chytila a vyhrála všechny zbývající sety. Dobře si Mikulcová vedla i s Rumunkou Dodean (39. na světě). Hrála bojovně, velkého jména se nezalekla. Pohledné úderové výměny ale vyhrávala většinou mladá Rumunka, která je technicky i takticky skvěle vybavená.

Třetí hráčka MSK Lenka Harabaszová ničí v extralize soupeřky svým účinným podáním a technickými míči. Proti SVS Ströck byly tyto její zbraně otupené. Příjem podání nedělal Dodean ani Huang mimořádné problémy. Proto se jim tentokrát přes dvojku MSK dělaly body nejsnáze.

Ve dubnovém finále se střetnou SVS Ströck a Linz AG Froschberg, v boji o třetí místo budou mít ženy MSK za soupeře Mladost Zagreb, která podlehla Linzu 3:6 a 5:5.

SVS Ströck-MSK ČP Břeclav Gumotex 6:1: Dodean,Huang-Harabaszová,Mi­kulcová 3:1 (6,4,–4,9), Dodean-Harabaszová 3:0 (5,6,3), Huang-Ellö 3:0 (9,9,9), Li Qiangbing-Mikulcová 3:1 (-9,11,8,7), Huang-Harabaszová 3:0 (2,2,9), Li Qiangbing-Ellö 1:3 (9,–5,–10,–12), Dodean-Mikulcová 3:0 (6,3,6).