Hráčky Hodonína nenechaly také nikoho na pochybách, že do finále patří. Frýdlantu nad Ostravicí uštědřily dvakrát porážku 6:2 a zejména jeho oporu, Číňanku Zhow Xiao, zbavily zcela kouzla neporazitelnosti, kterou oplývala v základní části.

Utkání Břeclavanek v Hluku začalo zápasem trojek, v němž byla Kristýna Mikulcová jasně lepší, než domácí Jančová. V první sérii dvouher přidaly po bodu i Vivien Ellö a Lenka Harabaszová. První dokázala své umění hladkou třísetovou výhrou nad Žmolíkovou, Harabaszová se v Hluku hůře pohybovala, byla pod stálým tlakem Kučerové, ale bojovala a dokázala otočit v páté sadě nepříznivý stav 3:7.

Na pět setů hrála i Mikulcová se Žmolíkovou. Po vyhraných dvou setech její soupeřka stav srovnala, v pátém dějství si ale Mikulcová udržela pětibodový odstup. Na závěr přišly hladké výhry Harabaszové s Jančovou a Ellö s Kučerovou, která nezopakovala svůj tuhý odpor Maďarce, jakým se prezentovala v Břeclavi.

Finále Břeclav-Hodonín se bude hrát v termínech 28. dubna a 30. dubna, v případě nerozhodného stavu potom 1.května. Oproti semifinálovým utkáním by se měla v dresu MSK znovu objevit i Běloruska Elena Dubkova, jejíž obranná hra je celé trojici hráček Hodonína nepříjemná.

Spartak Hluk – MSK Břeclav 0:6

Jančová – Mikulcová 0:3 (-7, –5, –5), Žmolíková – Ellö 0:3 (-9, –7, –6), Kučerová – Harabaszová 2:3 (-10, 1, –12, 7, –12), Žmolíková – Mikulcová 2:3 (-9, –10, 9, 9, –6), Jančová – Harabaszová 0:3 (-5, –7, –6), Kučerová – Ellö 0:3

(-7, –3, –3)