Domácí hráčky nebyly schopné odporovat sehranému brněnskému týmu, který je převyšoval ve všech herních činnostech a podlehl 0:3 na sety.
Průběh druhého zápasu juniorek kopíroval až do třetího setu předchozí utkání. I tento set vypadal ztraceně. V druhé půli nastal zvrat. Domácí tým zabojoval a set vyhrál. Tento obrat hostující celek zaskočil a přestal si věřit. Toho využily domácí a set jasně vyhrály. V tie breaku si DDM Brno B vytvořilo velký náskok nepříjemným podáním a celý zápas vyhrálo.

Po juniorkách nastoupily na palubovku týmy žen Lokomotivy a SK Kuřim A. Očekával se vyrovnaný boj o čtvrté a páté místo v KP I. Úvodní set byl toho důkazem. Týmy se neustále přetahovaly o vedení, ale koncovka patřila domácím hráčkám.
Druhý set Lokomotiva prohrála 17:25, a to především díky zranění klíčové hráčky Ivany Lucké. To ovlivnilo další hru domácích. Ve třetím setu již od počátku vedly břeclavské hráčky.

A to především zásluhou tvrdého podání Lucké a Skřečkové, se kterým si zkušený tým Kuřimi nedokázal poradit. Domácí celek si vytvořil dostatečný bodový náskok a set jasně vyhrál. V závěrečném setu byl výkon obou družstev opět vyrovnaný, avšak břeclavský tým už si nenechal vítězství 3:1 vzít.
První dva sety druhého zápasu ovládly domácí hráčky. Avšak v dalších dvou setech podlehly soupeři zejména kvůli špatnému příjmu a podání. Zápas se tedy musel rozhodnout až ve zkrácené hře, ve které zvítězily Břeclavanky 15:12.