Výrazně tak zúročila svou přípravu ve sportovním centru mládeže MSK Břeclav, starty ve 2.lize v barvách MSK Břeclav B i v OP I.třídy mužů v dresu Lanžhota.

Po postupu ze základní skupiny a jasných výhrách v úvodních kolech II.stupně dvouhry mladšího žactva porazila v semifinále Linnera z Čejči 3:0 (4,3,3) a ve finále vedoucího hráče bodovaného seriálu Jana Vašíčka z MSK Břeclav 3:1 (7,–9,7,5). Prosadila se jistotou úderů z obou stran a tvrdostí, kterou zatlačovala své soupeře do hluboké defenzívy. Vašíček se do finále dostal stejně rozhodným způsobem, v semifinále vyřadil hráče MS Brno Šefra po výhře 3:0 (6,5,4).

Úspěšní byli i další hráči MSK, los vyřazovací části soutěže jim ale příliš nepřál. Nikol Cerovská, Dominik Vališ a ve čtvrtfinále Kryštof Tomek byli po postupu ze základních skupin a dalších úspěších postupně vyřazeni svým oddílovým kolegou Vašíčkem.

Úspěšní byli mladí stolní tenisté břeclavského regionu i na předcházejícím turnaji nejmladšího žactva. Filip Růžička (Agrotec Hustopeče) podlehl až ve finále 1:3 favorizovanému Hromkovi (Dubňany), do čtvrtfinále postoupili Jan Vacek a Martina Vašíčková (MSK), ze základních skupin si postup vybojovaly i Natálie Vrzalová a Natálie Růžičková (obě MSK) a vítězem útěchy se stal teprve šestiletý Daniel Fabikovič (MSK).