S informací přišel Jan Svoboda z vedení pivovaru. „Posilujeme pozice v regionu na úkor jiných pivovarů. Určitě nám pomohly limonády, s jejichž výrobou jsme letos začali, ale také celá letošní sezona," uvedl Svoboda.

Pivovar je nyní zhruba na polovině své kapacity a měl by růst i v dalších letech. „Hodně si slibujeme od svrchně kvašených piv, které budou brzy dostupné," zmínil Svoboda. Břeclavští chystají polotmavý speciál Red ale, jenž se stane součástí limitované vánoční edice.

Vedení společnosti očekává, že pivovar s růstem výstavu bude lépe splácet půjčky. Vlastníci břeclavského pivovaru letos koupili i objekt bývalého pivovaru v Kutné Hoře, kde chtějí příští rok zahájit opravy.

Zámecký pivovar před časem představil světlý dvanáctistupňový ležák Pivín a speciální čtrnáctistupňový ležák Pivín. Značka je spojená se seriálem Vinaři producenta Tomáše Vicana. „Bude příjemné, když se nám podaří s Vinaři propagovat vedle dobrého vína i dobré pivo, navíc obojí z jižní Moravy," zmínil tehdy Vican.

Břeclavský pivovar má v nabídce už několik hlavních druhů. Základem je Zámecká desítka, jedenáctka Podlužan a Beran určená pro Zlínský kraj. Dále pak dvanáctky Kanec 
a Kanec polotmavý. K tomu dělá řadu speciálů.