Od nového roku se my důchodci stáváme definitivně sponzory českého zdravotnictví.

I naší slavné vládě musí být jasné, že čekárny lékařů jsou plné především důchodců. Naše zdraví doplatilo nejvíce na totalitu. Nebylo léků a k odborným lékařům na vyšetření odeslaný každý. I když budou příplatky a doplatky limitované pěti tisíci na rok, dva starší manželé dají státu dohromady deset tisíc. A to je pro nás topení na půl roku.

Kdybychom měli průměrný důchod ve výši osmdesáti procent průměrného platu, asi by mi to moc nechybělo, ale náš důchod je asi čtyřicet procent průměrného platu.

Možná to bude mít ale tu výhodu, že nás budou lékaři opravdu léčit, budou si nás jako sponzorů zdravotnictví opravdu vážit.

Nesmíme jim rychle umírat, jinak by mohli přijít o práci. Nebo zdravotnictví, které stojí na takovém základě, rychle zkolabuje.

Tato vláda je moc slabá a spoléhá se na sponzoring. Podle mě i řadoví policisté sponzorují vnitro. Těch sto padesát hodin přesčasu zdarma není nic jiného než sponzorování.

Jsem zvědavá, jak dlouho se Evropská unie na toto vydrží dívat. Důchodci České republiky, spojte se, a hlavně nikdy nevolte ODS.