„Line-up našeho festivalu ozdobí skupina, která sbírá úspěchy nejen na domácí scéně, ale také stále častěji i v zahraničí. Vystoupení Mydy Rabycad uzavře celodenní program Slavností, a to formou půlnoční párty ve velkém stylu," neskrýval svou radost Jan Svoboda, člen správní rady pivovaru.

„Ve stylu electro-swingu jsou nejpopulárnější kapelou v České republice a navíc svojí živelnou pódiovou show překračují hranice tohoto hudebního směru," dodal.

Vystoupení skupiny, která mimo jiné získala přední ocenění v kategorii objev roku hudebního magazínu iReport, začne půl hodiny před půlnocí. „Díky vstřícnosti vedení města jsme mohli protáhnout program až do jedné hodiny v noci. Plníme tak četná přání našich návštěvníků," dodal.

Zdroj: Youtube
„Slavnosti břeclavského piva patří k nejoblíbenějším kulturním událostem ve městě a tradičně je podporujeme. Vždyť pivovar patří k Břeclavi už od nepaměti," uvedl starosta města Pavel Dominik, jenž převzal záštitu nad touto akcí a zároveň přímo na Slavnostech pokřtí novinku Zámeckého pivovaru Břeclav pro letní sezónu (profil události na Facebooku zde).

Návštěvníci Slavností s platnou vstupenkou se budou moci ZDARMA vydat také na prohlídku pivovaru, který v posledních letech sbírá řadu ocenění.

Areál slavností bude pro veřejnost otevřen od 12.00 do 01.00 hodin.

V bohatém hudebním programu vystoupí skupiny Horkýže Slíže, Michal Hrůza s kapelou, Mydy Rabycad, Walda Gang nebo Argema. Pilně zkoušejí také skupiny Sto Korun!, Emplane a Šroti, kteří na SBP vystoupí jako vítězové populární internetové soutěže.