Jak jste viděla před finále své šance na vítězství?
Určitě jsem věděla, že jsem do celé soutěže dala dvě stě procent a víc už udělat nemohu. Soutěž Miss Czech Republic mi dala opravdu hodně, a tak jsem k ní přistupovala celou dobu stylem, že i když se nepovede korunka, nebudu odcházet s prázdnou. Všechny zkušenosti a zážitky vám nikdo nevezme.

Podívejte se na sestřih finále Miss Czech Republic 2024:

| Video: Youtube

Byla jste v den D hodně nervózní? Jste trémistka?
Upřímně, ten den jsem si neskutečně užila. Byl krásným zakončením celé cesty se všemi finalistkami. Jen poslední minuty před samotným vyhlášením byly opravdu stresující. Ale zvládla jsem to. (smích)

Kdo vás ve finále nejvíce podporoval a podporuje i ve vaší kariéře či v životě?
Mám opravdu štěstí na skvělou rodinu, přátele a přítele. Všichni jsou vždy velkou oporou, neskutečně si toho vážím.

Přišly vám po vítězství samé pozitivní ohlasy, nebo někdo překvapil negativní zprávou?
Do soukromých zpráv mi chodily jen ty pozitivní a jsem za to moc ráda. Negativní komentáře či hejty pozoruji především u webových bulvárních článků.

Z čeho jste měla největší obavu?
Velké obavy jsem neměla z ničeho. Možná jen zapamatovat si choreografie k finále, a nepokazit ho tak ostatním dívkám.

Adéla Štroffeková se jako blondýnka podle některých nápadně podobá svým předchůdkyním:

close Adéla Štroffeková info Zdroj: se svolením Alsushy Izmailové zoom_in Adéla s vítězkou Miss World Krystynou Pyszkovou

Kam byste chtěla, aby se váš život po vítězství ubíral? Chcete se teď víc věnovat modelingu?
Žiju přítomným okamžikem. Vždy si dávám nějaký cíl. Nejdřív to bylo vítězství v Miss Czech Republic, nyní to bude určitě co nejlepší reprezentace na Miss World a po světové soutěži… uvidíme. Určitě se chci modelingu věnovat co nejdéle. Samozřejmě vím, že nejde o práci navěky, ale jsem ráda mezi lidmi a do budoucna by se mi líbilo pracovat například v televizi.

Měla byste Česko reprezentovat na Miss World. Vzhledem k vítězství Krystyny Pyszkové to teď budete mít těžší. Jste na to připravená?
Rozhodně stojím nohama pevně na zemi a vím, že vyhrát po Krystyně bude opravdu těžké. Věřím ale, že není nemožné se dostat například do užšího výběru. Slíbit vám mohu, že do toho dám úplně vše! Stejně tak, že se budu o to víc snažit být co nejlepší Miss pro nás v Česku. Obrovské poděkování patří především naší ředitelce Taťáně Makarenko, že mi dala tu možnost, a doufám, že ji nezklamu.

Adéla jako tmavovláska:

close Adéla Štroffeková info Zdroj: se svolením Alsushy Izmailové zoom_in Adéla Štroffeková prý působila tvrdě, proto se rozhodla pro změnu.

Sledovala jste Krystyninu cestu na Miss World?
Samozřejmě! Věřila jsem, že přiveze domů vítězství, a je mi obrovskou ctí, že mi právě ona předala korunku ve finále Miss Czech Republic.