Slavnostní zakončení roku v Lanžhotě
KDY: pátek 27. prosince od 16.00
KDE: dvůr muzea, náměstí, Lanžhot
ZA KOLIK: neuvedeno
V šest hodin večer zazpívá na Náměstí pěvecký sbor The Candies a na závěr si všichni užijí ohňostroj. Vypukne v sedm hodin večer.

Silvestrovský běh v Krumvíři
KDY: sobota 28. prosince od 9.00
KDE: SK, Krumvíř
ZA KOLIK: neuvedeno
Obec Krumvíř ve spolupráci s tamním sportovním klubem zve na další ročník SIlvestrovského běhu. Uskuteční se v sobotu 28. prosince. "Registrace začne v devět hodin ráno. Start dětských závodů bude v deset hodin a hlavní závod odstartuje v jedenáct dopoledne. Na všechny účastníky čekají hodnotné ceny a občerstvení v šenku samozřejmostí," zvou ke sportu pořadatelé.

Krojový ples Němčičky
KDY: sobota 28. prosince od 20.00
KDE: kulturní dům, Němčičky
ZA KOLIK: 100 korun, krojovaní zdarma
Němčičští stárci, stárky a chasa zvou na tradiční krojovaný ples, který se uskuteční v sobotu 28. prosince v kulturním domě v Němčičkách. Ples zahájí v osm hodin večer krojovaná chasa předtančením moravské besedy. K tanci a poslechu bude hrát dechová hudba Lácaranka. Účastníci se mohou těšit také na bohatou tombolu. Vstupné na ples je sto korun, krojovaní naplatí nic.

Šohajka zahraje na koncertě v kostele
KDY: neděle 29. prosince v 16.00
KDE: kostel, Přibice
ZA KOLIK: neuvedeno
Vánoční koncert dechové hudby Šohajka s legendární zpěvačkou Jožinkou Ducháčkovou si užijí posluchači v kostele v Přibicích. Koncert začíná ve čtyři hodiny odpoledne. Vstupenky s místenkou jsou pouze v předprodeji na obecním úřadě.