Reprezentační ples 
KDY: sobota od 20.00
KDE: Multifunkční centrum, zámek Lednice
ZA KOLIK: 350 korun

Plesem bude hosty provádět oblíbený moderátor Slávek Boura, k poslechu a tanci bude celý večer hrát Red Socks Orchestra a cimbálová Musica Folklorica. O půlnoci vyzkouší hosté štěstí v tombole s bohatými cenami. Vstupenky na ples stojí 350 korun a zájemci je mohou kupovat a recepci lázní Perla, ve Spa resortu a na TIC Lednice. 

Den otevřených dveří školy
KDY: sobota od 9.00
KDE: Gymnázium a střední odborná škola Mikulov
ZA KOLIK: zdarma

Mikulov – Prohlédnout si odborné učebny, laboratoře s ukázkou pokusů a také prráce žáků školy mohou zájemci na Dnu otevřených dveří Gymnázia a střední odborné školy v Mikulově. Uskuteční se v sobotu od devíti do dvanácti hodin dopoledne. Zájemci o studium mohou vybírat z desítky studijních oborů. Kromě maturitního gymnázia a hotelnictví se mohou vyučit kuchařem, číšníkem, cukrářem, ale i strojním mechanikem či zedníkem. Na budoucí povolání se mohou ve škole připravit zájemci i v oblastech pečovatelských, stravovacích a ubytovacích služeb. 

Paní plukovníková
KDY: sobota v 19.00
KDE: sokolovna, Charvatská Nová Ves
ZA KOLIK: 100 korun

Břeclav - Divadelní hru Bengta Ahlforse v podání ochotníků divadelního souboru Pohnuté divadlo z Loukova si užijí diváci v sobotu od sedmi hodin večer v sokolovně v Charvatské Nové Vsi. Příběh svérázné paní plukovníkové, která se odmítá rozloučit se zesnulým manželem pobaví diváky vtipnými replikami i těm k zamyšlení. Vstupné na představení stojí 100 korun.