Dvaadvacetiletá rodačka ze Svojšína na Plzeňsku se proslavila hlavně díky třetí řadě televizní soutěže Česko hledá Superstar, kde skončila čtvrtá. Do Břeclavi zavítá se svou kapelou poprvé a představí tam naživo nejznámější rock-popové skladby ze svých dvou alb i poslední singlové projekty.

„Bářinu kapelu jsme si sami našli, kontaktovali jsme je a téměř okamžitě po jejich odpovědi jsme se bez problémů domluvili na více než hodinovém vystoupení. Neměli prakticky žádné speciální požadavky. Chtěli jen zajistit v Břeclavi nocleh a nějaké občerstvení na baru,“ popsala první kontakt s rockovou hvězdičkou majitelka klubu Inferno Marie Sokolová.

Zemanovou, která má od roku 2007 na kontě dvě alba Rozjetej vlak a Magistrála, obsazují pro její příjemnou barvu hlasu často i do duetů. Ty nazpívala třeba s kapelami O5 a Radeček, Rybičky 48 a pozval si ji ke spolupráci třeba i Petr Bende nebo Xindl X.

„Ještě se nám nevrátily všechny lístky z předprodejních míst, ale zatím se prodalo asi osmdesát lístků. Kapacita klubu je dvě stě padesát lidí, takže lístků bude dost,“ uklidnila potencionální zájemce Sokolová.

Punkoví Last Time

Vstupenky je možné koupit v předprodeji přímo v Infernu, ve Sportbaru U Zlomené brusle, v břeclavském tetovacím studiu Storm, či v trafice v Lednici na náměstí. Hudební program začne o půl deváté, jako předkapely vystoupí punkoví Last Time a rock’n‘rollově založení Mistake.

Na své si po koncertu přijdou i sběratelé podpisů, pro které Inferno připravilo autogramiádu zpěvačky, která letos dosáhla na dvaatřicáté místo v anketě Zlatý Slavík. Pak pekelníky rozpálí afterparty a v tombole budou moci návštěvníci vyhrát například poukazy na tetování.

„V naší krátké osmiměsíční historii to bude společně s Final Fiction asi největší koncert, co jsme pořádali. Chceme jít ale ještě dál, na jaře bychom chtěli uspořádat koncert ještě známější české rockové kapely,“ řekla majitelka klubu. Konkrétní jméno ale neřekne.