„Téměř každý víkend se bude v divadle hrát. Buď u nás hostují přátelé z jiných souborů nebo hrajeme naše představení Robin Zbojník a Revizor. Kromě toho jsme už letos stihli hostovat v Kroměříži a Ořechově a uspořádali tradiční reprezentační Divadelní bál," vypočítává poslední aktivity ochotníků z Boleradic jejich předseda Stanislav Svoboda.

Jeho slova potvrzuje program pro nadcházející měsíce. V sobotu večer pozvou divadelníci z Kroměříže na návštěvu židovských očistných lázní ve hře Hadara Garlona Mikve. Poté přijde na Gogolovu komickou satiru Revizor.

„Na březen chystáme novinku letošní sezóny, odpolední představení pro školní mládež a dopolední pohádkové inscenace pro nejmenší diváky. Chceme tím dětem přiblížit divadlo a zvát je do hlediště co nejčastěji," dodal Svoboda.

Veselý pohádkový příběh o tom, Jak víla Modrovláska splnila tři přání sehraje divadlo HP Praha v pondělí jedenáctého března. Kromě zábavy hra malé diváky přesvědčí, že ani největší kouzlo nemá cenu, když člověku vládne chamtivost, lenost a sobectví nad soucitem, dobrotou a láskou.

Program divadla:

sobota 23. února, 19.30, Mikve

neděle 24. února, 15.00, Revizor

sobota 9. března, 19.30, Revizor

pondělí 11. března, 9.00 a 10.30, Jak víla Modrovláska splnila tři přání

čtvrtek 14. března, 17.00, 
Revizor

neděle 17. března, 15.00, Saki a Paki ve vesmíru

sobota 23. března, 19.30, 
Půldruhé hodiny zpoždění

sobota 20. dubna, 19.30, Šumař na střeše