Úsměvný příběh, který se odehrává v idylických časech první republiky v osamělých lázních uprostřed lesů, odehrají ochotníci z Boleradic poprvé v pátek od půl osmé večer.

Návštěvníci se mohou těšit na spletité představení. „Poklid lázní v příběhu razantně naruší paní Kapičková, která mezi hosty s vervou hledá nápadníky pro své dvě dcery. 
A také doktor Česal, který se zde setká se svou bývalou láskou, dnes již vdanou. Rozhodne se ji získat za každou cenu," nastínil hlavní dějovou linku jednatel boleradického spolku Jiří Janda.

Kromě páteční premiéry, na kterou je volných už jen několik posledních lístků, mohou zájemci vyrazit na hru Na letním bytě také v neděli ve tři hodiny odpoledne. „Následně pokračujeme reprízami dvaadvacátého, čtyřiadvacátého 
a třicátého dubna. A také čtvrtého a patnáctého května," vyjmenoval Janda.

Válka i glosátor

Milovníci divadla mohou do Boleradic přijet i v sobotu na představení Dívčí válka v podání Divadla Prkno Veverská Bítýška. Začátek bude o půl osmé večer. Poslední dubnový pátek pak uvedou na tamních divadelních prknech reprízu Jizlivého glosátora.