„Připravili jsme ve spolupráci s městem až 500 míst k sezení. Využijeme náš firemní promotruck, multimediální kamion, který je vybaven LED obrazovkou o rozměrech 5,5 x 3 metry. Věřím, že společně vytvoříme skvělou atmosféru a nezapomenutelný zážitek,“ upřesňuje marketingový ředitel firmy Ondřej Holík.

Sledování hokeje předcházel Den otevřených dveří, na který pravidelně každý rok míří převážně rodiny s dětmi. Z ohlasů na sociálních sítích víme, že se v přenosovém utkání Česka se Švýcarskem chystají fanoušci nejen z Hustopečí, ale i širokého okolí. Samotný boj o zlato začíná ve 20:20, předchází mu zápas Kanady a Švédska o bronz.

MS v hokeji 2024 živě. Hustopečský areál otevře bránymMS v hokeji 2024 živě. Hustopečský areál otevře bránymZdroj: AGROTEC

„Je to jedinečná příležitost. Nikdo neví, kdy se bude opakovat, kdy se náš tým dostane tak daleko, a navíc na domácím mistrovství. Praha, Ostrava, kde jsou oficiální fanzóny, jsou pro nás daleko. Vytvoříme si proto naši a věřím, že nálada v kotli bude srovnatelná, ne-li lepší. Navíc tady jsou téměř všichni známí, takže ta atmosféra bude taková rodinná,“ dodal generální ředitel společnosti Martin Rada.

Hokejové finále se bude promítat také v břeclavském kině Koruna a to od osmi hodin večer. Možná je rezervace online.