A jak lépe takové jubileum oslavit než koncertem, na kterém jeho příznivci uslyší Müllerovy nesmrtelné hity, které se zaryly do srdcí několika generacím fanoušků. Nebudou samozřejmě chybět ale ani novější písně z posledního alba Čierná labuť, biela vrana, protože tvůrčí aktivita Richarda Müllera ani po 40 letech neutichá.

O letních open air koncertech Richard Müller říká: „"Veľmi sa mi páčia letné koncerty pod širým nebom, zvyčajne majú krásnu atmosféru. A publikum na južnej Morave je veľmi srdečné, takže sa do Mikulova teším.“.

POSLECHNĚTE SI PÍSEŇ Z NEJNOVĚJŠÍHO ALBA:

| Video: Youtube

O dobrou atmosféru na tomto výjimečném koncertu se postarají i dva zajímaví „předskokané“. Jako první vystoupí P.E.T.R Cieplý - sympatický písničkář s vlastními poetickými texty, houpavými melodiemi, kytarou a smyslem pro humor. Po něm se divákům představí Peter Aristone - slovenský zpěvák, skladatel a producent působící v Praze, který má za sebou několik turné po USA. Jeho singly hraje Evropa 2, singl Gold dokonce zabodoval v USA, kde vyhrál cenu MTV U. Koncert pořádá produkční agentura Promedia Czech. Vstupenky jsou k dostání v síti TicketLIVE a v turistických informačních centrech v Mikulově a Břeclavi.

Richard Müller během letní sezóny vystoupí na řadě festivalů v České republice i na Slovensku. Na podzim tohoto roku Richard Müller připravuje i vydání nového alba s pracovním názvem Duety. Jako jeden z dárků ke svému výročí Richard Müller „nadělí“ svým fanouškům i sérii komorních koncertů s intimní atmosférou pod názvem Komorní recitál. Tyto koncerty proběhnou v říjnu a listopadu tohoto roku.

close Richard Müller slaví 40 let kariéry. V Mikulově zahraje nesmrtelné hity i novinky info Zdroj: se svolením Petra Tolara zoom_in Richard Müller slaví 40 let kariéry.