Program tvoří Boleradičtí vždy tak, aby vyšli vstříc všem věkovým kategoriím. „Snažíme se udělat jak divadlo pro děti, tak večerní představení pro dospělé. K tomu navíc chystáme nějaké zpestření jako soutěže nebo třeba vystoupení cimbálové muziky Primáš," zmiňuje Janda.

Jedním z opakovaných pravidel Noci divadel je také společný potlesk přesně v sedm hodin večer. Ani v boleradickém kamenném divadle tomu nebylo jinak. Přispěly k tomu také dlaně mnoha lidí. Obě sobotní představení byla totiž vyprodaná. „Snažíme se vždycky vybírat ty nejlepší soubory, které přivezou kvalitní divadlo. A diváci chodí. Za ty roky už jsme si našli i pravidelné návštěvníky, a to nás těší," říká s povděkem jednatel spolku.

Sezona pro „Mrštíky" v tomto roce ještě zdaleka nekončí. Diváci budou mít například poslední příležitost vidět úspěšnou dramatizaci Divé Báry z pera Milana Uhdeho, se kterou slavili úspěchy na přehlídkách. „Derniéra bude v pátek od půl osmé večer. Už máme plány i do dalšího roku, kdy bude výročí sto dvacet let od doby, kdy se v Boleradicích začalo hrát divadlo. Něco chystáme, ale víc zatím neprozradím," usmívá se Boleradičan.