Nabitý večerní program odstartuje v sedm hodin. „Koná se na náměstíčku kempu. A zakončí jej skupina Větry z Jihu," uvedla Marcela Čáslavová z Pasohlávské rekreační společnosti.

V Merkuru však bude živo po celý tento týden. Denně mimo sobotu se mohou těšit děti 
i dospělí na animační programy a sportovní vyžití, rodinné hry s názvem Merkuriáda, Piráti z Merkuru či Indiánské mini disko. „Program se koná za každého počasí a zapojit se může každý," láká produkční.

Už v úterý v podvečerních šest hodin vystoupí na pláži u velké Laguny Inka Rybářová 
s klaunem Rybičkou. Pro dospělé je poté ve Wake Merkur připravený nový program Léto s vinařem. Ochutnávka vín z ivaňského Vinařství Holánek je na programu od šesti do deseti hodin večer i v sobotu.

Ve středu na náměstíčku zahraje Lionss rock, v pátek břeclavská kapela The Teachers. Začátek je vždy v devatenáct hodin. Ve čtvrtek o hodinu dřív začíná na pláži Rytířské povídání o princi Bajajovi. Poté potěší milovníky folkloru cimbálová muzika Slovácko mladší a Jožka Šmukař.

Do nabídky Merkuru patří také letní kino, které promítá denně od půl desáté večer. „Na všechny akce je vstup zahrnutý v ceně pobytu či v ceně celodenního či odpoledního vstupného do kempu," pozvala Čáslavová.

Břeclavský deník připravil ve spolupráci s kempem Merkur soutěž o lístky na sobotní vystoupení Debbi a Petera Cmorika. Podrobnosti v úterním tištěném vydání Břeclavského deníku.