Březovští vinaři zvou totiž na výstavu vín, která se koná v sobotu 15. března od 13 hodin v sále úřadu. Od 14 hodin dostanou majitelé nejlepších vzorků ocenění, od 15 hodin zazpívá mužský sbor z Březí a od 16 hodin hraje cimbálová muzika z Břeclavi.

Stejně tak mohou lidé zajít na výstavu vín hornobojanovických zahrádkářů. Koná se také v sobotu od 13 hodin v tamním kulturním domě. Od 15 hodin hraje cimbálová muzika Longa a zazpívá mužácký pěvecký sbor. Od 20 hodin hraje k tanci i poslechu dechová hudba Horenka.

Pozadu nezůstanou ani žižkovští vinaři. Ti pořádají v sobotu od 13 do 22 hodin místní výstavu vín v kulturním domě. Hraje cimbálová muzika, tombola a občerstvení je zajištěno.

Lidé z Vrbice jsou zváni na výstavu s ochutnávkou mladých vín ročník 2007, která se uskuteční v sobotu 15. března v 10 hodin v sále kulturního domu. Od 18 hodin hraje cimbálová muzika Lália.

Že je tento víkend na vinařské akce skutečně bohatý, dokazují také zahrádkáři z Krumvíře, kteří pořádají v sobotu 15. března od 14 hodin výstavu vín s názvem Josefský košt v tamním kulturním domě. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika.