Březí: Březovští zvou na výstavu vín, která se koná dnes od 13 hodin v sále úřadu. Od 14 hodin dostanou majitelé nejlepších vzorků ocenění, od 15 hodin zazpívá mužský sbor z Březí a od 16 hodin hraje cimbálová muzika z Břeclavi.


Horní Bojanovice: Hornobojanovičtí zahrádkáři zvou na výstavu vín, která se koná dnes od 13 hodin v tamním kulturním domě. Od 15 hodin hraje cimbálová muzika Longa a zazpívá mužácký pěvecký sbor. Od 20 hodin hraje k tanci i poslechu dechová hudba Horenka.


Moravský Žižkov: Žižkovští vinaři pořádají dnes od 13 do 22 hodin místní výstavu vín v kulturním domě. Hraje cimbálová muzika, tombola a občerstvení je zajištěno.


Vrbice:
Vrbečtí vinaři zvou na výstavu s ochutnávkou mladých vín ročník 2007, která se uskuteční dnes v 10 hodin v sále kulturního domu. Od 18 hodin hraje cimbálová muzika Lália.


Krumvíř: Zahrádkáři z Krumvíře pořádají dnes od 14 hodin výstavu vín s názvem Josefský košt v tamním kulturním domě. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika.


Borkovany: Klub přátel vína Borkovany pořádá již šestou výstavu vín, která se uskuteční dnes v sokolovně. Začátek je ve 13 hodin. Od 14 hodin k poslechu zahraje cimbálová muzika Donava. K ochutnání je připraveno čtyři sta sedmdesát vzorků vína.