Na devátý ročník pozval pořadatel Petr Brantalík tři známé zpěváky: Petra Šišku, Petra Koláře a Jiřího Zonygu. Ti představí od půl osmé večer své hity v akustické podobě. A to až do dvou hodin do rána.

„Chtěli bychom ve Staré Břeclavi zkusit něco úplně jiného, než tady doteď bylo. Uvažujeme i nad tím, že by lidé na koncertu seděli,“ řekl k netradičnímu pojetí letošního Rocku v Besedě Brantalík.

Vůbec poprvé se v Břeclavi představí moderátor a zpěvák Petr Šiška se skupinou Legendy se vrací. Zahrají největší hity světových skupin.

Do sálu Na Obecní opět přijede i Petr Kolář, který nedávno vydal nové cédéčko s živým záznamem akustického koncertu v Karlíně. Třetím vystupujícím je již tradičně Jiří Zonyga s kapelou Seven.

Břeclavský deník Rovnost a týdeník Nový život připravil pro své čtenáře osm volných vstupenek.

Dvě získala každá desátá správná odpověď na otázku: Kterou soutěž vyhrál Jiří Zonyga? Správná odpověď byla možnost b) X Factor.

Na neopakovatelný hudební zážitek se mohou těšit:

Vladimír Sedlář z Mikulova
Marcela Filková z Břeclavi
Pavla Klimová z Břeclavi
Marek Šranko z Břeclavi


Výhercům srdečně blahopřejeme!

Ostatní si mohou lístky zakoupit v břeclavském turistickém informačním centru nebo v Titanic klubu ve Staré Břeclavi.

„Poslední lístky jsou ještě stále v prodeji. Už jich ale moc nezbývá, prodali jsme již asi šest set padesát vstupenek,“ vypočítal pořadatel letošního koncertu.

Celkem se na netradiční akustické vystoupení může podívat na sedm set hudebních příznivců. To je předpokládaná kapacita sálu, kde se koncert koná. Vstupenka stojí v předprodeji 250 korun, na místě o sto korun víc.