Nahrávání přitom vzniklo v podstatě náhodou. „Brno je malé a máme docela výřečného bubeníka Patrika Prudíka, který šel s kočárkem a na přechodu vedle něj s kočárkem stál Michal Isteník. Patrik se ho zeptal, jestli si nechce zahrát v našem klipu," popsala manažerka kapely Johana Huňáčková.

Michal Isteník bubeníkovi řekl ať mu pošle, o co jde a následně se příležitosti k režírování klipu chytl jeho kamarád Jakub Uličník. „Určitě jsme chtěli, aby klip udržel diváky od začátku až do konce v napětí, ukázal příběhovou linku a diváka zaujal na tolik, že se k němu bude chtít vracet. Proto jsou v ději klipu i různé schované nuance," řekla Huňáčková.

Celý klip byl natočený za jediný den a kapela ho pokřtila na konci dubna v brněnském Metro Music Baru. Samotný křest měl originální průběh. USB flash disk vhodili do piva.

Kapela Brünnfield je sestavená z bývalých i současných členů záchranných sborů. Pořádá i akce na podporu odběrů krve a úzce spolupracuje s Fakultní nemocnicí u svaté Anny. Na účtu má kapela mimo jiné i fanouškovský song brněnské Komety. Dámská volenka se nyní nachází v hitparádě Rádia Krokodýl.