Nákupní týden s Deníkem. To jsou výhodné nabídky u celé řady obchodníků, kteří se do akce zapojí. Slevové kupony najdete ve všech vydáních Deníku a ve vybraných časopisech vydavatelství Vltava Labe Media.

Najdete je i na webu nakupy.denik.cz, odkud si je můžete stáhnout do mobilu a mít je tak stále po ruce. Uplatníte je v e-shopech i v kamenných obchodech. Slevy se dají využít opakovaně, stejnou prodejnu či e-shop lze navštívit několikrát. Akce se týká prodejen v celém Česku.

close na webu nakupy.denik.cz si stáhněte do mobilu slevovou knížku. info Zdroj: Deník zoom_in Na webu nakupy.denik.cz si stáhněte do mobilu slevovou knížku.

A co mimo mnoho dalšího od nákupního týdne čekat?

Dodejte tělu vitamíny

Třeba z nabídky GS Klub CZ. Sleva 20 procent platí pro vitaminy, potravinové doplňky i pleťovou a vlasovou kosmetiku. Slevy na nákup kosmetiky, a to celých 30 procent, můžete využít také u Dermacolu.

Už jste poznali sílu celého spektra látek obsažených v konopí? CBD kapky a oleje přinášejí klid, uvolnění a harmonii. V e-shopu Hemnia můžete využít slevu 25 procent nejen na konopné produkty, ale také na ostatní sortiment produktů.

Pro krásnější a pružnější pleť

Už jste slyšeli o téměř zázračných účincích kolagenu? Pleti navrací pružnost a pevnost, prospívá kloubům, posiluje nehty a vlasy a celkově přispívá k obnově vitality. Výhodně ho během nákupního týdne koupíte v e-shopu Collalloc, a to se slevou 20 procent, kolagen značky Rosque bude během akce levnější dokonce o 30 procent.

close Ukázka z bohaté nabídky slevových kuponů. info Zdroj: Deník zoom_in Ukázka z bohaté nabídky slevových kuponů.

Tisíc účinků v jedné kapce

Posilují, uzdravují, harmonizují. Éterické oleje jsou mocnými rostlinnými průvodci, kteří pomáhají milionům lidí po celém světě. Objevte jejich blahodárné účinky v obchodě Esentika, kde si za poloviční ceny můžete vybrat z celé řady stoprocentně čistých přírodních olejů od hřebíčku, skořice a levandule přes citrusy až po vzácné přírodní esenciální oleje jako koriandr, šalvěj nebo růžový keř.

Dopřejte si péči salonu krásy

Masáže, kosmetika, procedury pro omlazení a formování postavy, wellness i relax, nejen to nabízí luxusní kosmetický salon ToWell. Veškeré jeho služby budete moct brzy využít se slevou padesát procent. A to už za návštěvu určitě stojí!