Policisté pátrají po Petru Figurovi z Podivína, kterého stíhají pro trestný čin podvodu a pro trestný čin zanedbání povinné výživy.

Hledaný s rodinou udržuje pouze občasný telefonický kontakt a v místě svého bydliště se dlouhodobě nezdržuje. Petr Figura je vysoký 194 centimetrů, hubené postavy, nos má zahnutý vpravo, hlavu oválného tvaru zúženou k bradě, obličej snědé barvy, vlasy hnědočerné vlnité, dlouhé s pěšinkou uprostřed, nosí plnovous.

Policie žádá o spolupráci také při pátrání po Petru Oujeském z Boleradic, který je stíhán pro trestný čin krádeže, podvodu, ublížení na zdraví a pohlavního zneužívání.

Hledaný se poblíž svého bydliště nezdržuje. Poslední dostupné informace o jeho pobytu směřují k obci Brno – sever, městská část Lesná.

Petr Oujeský je vysoký 175-180 centimetrů, štíhlé postavy, vlasy tmavohnědé až černé, rovné, krátce střižené, oči hnědé barvy.

Veškeré informace o současném pobytu hledaných lze sdělit na jakémkoliv policejním oddělení, popřípadě volat bezplatnou linku 158.Petr Figura


Petr Oujeský