Radmila Gajdušková

30 let, prodavačka z Rakvic Myslím si, že by se mělo přihlížet na sociální situaci lidí, kteří v bytech léta bydlí. Radnice by u sociálně slabších případů měla být shovívavější. Zejména k důchodcům, kteří peníze opravdu nemají.

Ivo Kuba

50 let, majitel antikvariátu Prodej městských bytů mě samozřejmě zajímá. Už jen z toho důvodu, že sám v takovém bytě bydlím a mám zájem si jej koupit. O cenách, které si město stanovuje, zatím nic nevím.

Eliška Klanicová

20 let, studentka VŠ
Zatím jsem se o problematiku prodeje městských bytů nemusela zajímat, takže o tom nic moc nevím. Je ovšem nutné, aby město našlo lidem, kteří na to nemají, jiné adekvátní bydlení.

Martin Polák

55 let, důchodce
S prodejem městských bytů určitě souhlasím. Sám jsem si svůj byt koupil od města před pár lety a momentálně ho renovuji. Nejlepší na tom je, že člověk může bydlet ve svém a dělat si tam, co chce.

Lenka Böhmová

33 let, servírka
V Břeclavi jsou ceny bytů určitě únosnější než kupříkladu v Praze. Mladí lidé si můžou vzít hypotéku, důchodci už to mají horší. Myslím si, že nejlepší je koupit si rodinný domek na vesnici.

Julius Borgula

73 let, důchodce
Je to dobře, že radnice byty prodává. Mladí se stejně budou muset zadlužit, aby měli kde bydlet. Jinak to prostě nejde. A navíc ceny bytů zatím nejsou zas tak vysoké. Než půjdou do důchodu, splatí to.