„Na základě přání návštěvníků jsme se rozhodli rozšířit ceník i o tříhodinové vstupné. Věříme, že právě tento druh vstupného mnozí návštěvníci ocení," uvedla mluvčí Aqualandu Moravia Michaela Ferencová.

Děti do 140 centimetrů zaplatí za tři hodiny 100 až 250 korun, v závislosti na dnu a době návštěvy. Studenti, senioři a děti nad 140 centimetrů pak přijdou tříhodinové vodní radovánky na 200 až 350 korun. Dospělého obdobný vstup vyjde na 290 až 450 korun. „Děti do devadesáti centimetrů mají vstup zdarma," připomněla Ferencová.

A jak se provozovatelé vypořádali s četnými stížnostmi návštěvníků? „Spíše než stížnost jsme je vnímali jako zajímavé a inspirativní podněty, jak zlepšit komfort návštěvníků, aby se k nám rádi vraceli. Pečlivě jsme jim naslouchali, pracovali s nimi a i nadále pracujeme. A průběžně odstraňujeme nedostatky," reagovala včera mluvčí pasohláveckého vodního království.

Aqualand Moravia je areál s celoročním provozem, který není závislý na slunečném počasí, a tak si radovánky mohou užít návštěvníci i ve vnitřních prostorách.

„Z venkovních bazénů je nadále v provozu relaxační bazén Riviéra, který je propojený s vnitřním bazénem. Všechny vnitřní atrakce a bazény jedou dál bez omezení," popsala Ferencová podzimní nabídku.