Na jihu Moravy je možné všechno. Po plyšovém kozlíkovi, který se před dvěma lety zabydlel uprostřed kruhového objezdu u Rakvic, teď pole u výjezdu z Velkých Pavlovic na Bořetice pro změnu obsadili žraloci. A rovnou tři.

Povedený snímek s cedulí vyzývající kolemjdoucí k zákazu jejich krmení na sociální síť Facebook umístil Luďa Prát. „Jel jsem pomalu za traktorem, tak jsem se díval kolem sebe. A naráz jsem uviděl uprostřed pole naproti sídla společnosti Lomax žraloky. Za mě je to super nápad,“ okomentoval s úsměvem pro Deník muž z Velkých Pavlovic.

close V poli u Bořetic se zabydleli žraloci. Prosím, nekrmit! info Zdroj: Deník/Iva Haghofer zoom_in V poli u Bořetic se zabydleli žraloci. Prosím, nekrmit!

A další lidé se přidávali. Vzpomněli kupříkladu na záhadnou šelmu, kterou před více jak deseti lety kdosi zahlédl právě u Bořetic. „V Bořeticích měli už i pumu, sice se z ní vyklubal kocour, ale žralok? To je silné kafe. Na tom našem venkově je možné vše. I žralok v obilí. Ale je fakt, že jinak bychom se na tom světě nezasmáli,“ zareagovala zase mile Ludmila Řádková.

MOHLO BY VÁS ZAUJMOUT: Průjezd Mikulovem po anglicku. Dopravu svádí silničáři do levého pruhu

Oprava průtahu v Mikulově mate řidiče. | Video: Deník/Iva Haghofer