Skutečně pravá asijská kuchyně se širokou nabídkou chutí a nádechem moderní gastronomie. Tak se prezentuje síť restaurací Bali Bali, která má už zanedlouho otevřít v Břeclavi.

Nová restaurace doplní nabídku služeb nákupního centra Aventin Shopping Břeclav v Lidické ulici. Deníku to potvrdila manažerka marketingu společnosti Aventin Martina Mangová. „Bali Bali by mělo otevírat už v červnu,“ sdělila.

Chorvatský dům v Jevišovce má hotovou první expozici.
Osudy moravských Chorvatů ožívají v Jevišovce. Tahákem jsou originální nahrávky

Bali Bali láká své budoucí zákazníky na autentickou asijskou kuchyni, širokou paletu nejrůznějších chutí a moderní gastronomii. Nabízet bude podle všeho pokrmy z vietnamské, čínské či thajské kuchyně. V českých městech, kde síť restaurací funguje, nechybí ani čerstvé sushi, variace na oblíbený řecký gyros či samoobslužný bufet.


Nahrává se anketa ...

Na novinku je zvědavá třeba i Břeclavanka Klára Trvalcová. „Asijskou kuchyni mám moc ráda, i manžel. Já mám vůbec nejraději nudle s kuřecím masem nebo i jarní závitky. Můj muž zase kachnu. No a jestli bude i sushi, tak je to super!“ potěšilo ji.

Zvědavá je i na vzhled nové restaurace. „Podle fotek z Prahy vypadá Bali Bali opravdu parádně. Tak uvidíme, co vymyslí tady v Břeclavi,“ zajímá ji.

Samosběr jahod v Šakvicích.
Souhrn událostí na Břeclavsku: MS v hokeji, otevření Actionu i samosběr

Jak již Deník vícekrát informoval, v blízkosti nákupního centra v Lidické ulici bude stát také fastfoodová restaurace KFC. Podle všeho vznikne na zelené louce. „Aktuálně skutečně pracujeme na projektu KFC v Břeclavi. V případě tohoto řetězce by se mělo jednat o takzvané stand-alone, tedy o samostatně stojící budovu v blízkosti centra,“ potvrdila už před časem pro redakci Mangová.

Kdy se začne stavět, zatím nekonkretizovala. „Jakmile obdržíme veškerá nutná stanoviska ke stavbě, budeme zákazníky informovat,“ sdělila již dříve marketingová manažerka společnosti Aventin.