Nákupní centrum Aventin Shopping Břeclav se rozrůstá. Kromě amerického řetězce s rychlým občerstvením KFC přibude i asijská restaurace Bali Bali. Novinkou pak bude prodejna s levným zbožím Action.

Nizozemský diskontní řetězec nedaleko kruhového objezdu u Tesca otevře už v sobotu 25. května. „Zákazníci u nás najdou široký sortiment zboží ze čtrnácti kategorií výrobků včetně hraček a potřeb pro kutily až po výrobky pro domácnost, zahradu a trvanlivé potraviny,“ uvedla pro Deník za společnost Action Kateřina Dvořáková.

Soud, soudce - Ilustrační foto
Soud řeší potyčku před barem v Mikulově. Mezi obžalovanými je i syn starostky

Připomněla také, na co se zákazníci kromě jiného mohou těšit. „Základem konceptu Action je takzvaný moment překvapení, což v praxi znamená, že pravidelně obměňujeme až dvě třetiny sortimentu. Zároveň klademe důraz i na udržitelnost a kvalitu. Sto procent bavlněných výrobků Action a čtyřiadevadesát procent dřevěných výrobků Action pochází z udržitelných zdrojů,“ poznamenala Dvořáková.

Dodala, že Action očekává, že do konce roku 2024 dosáhne svého cíle. „A to, aby všechny dřevěné výrobky měly certifikát původu a byly tak ze sto procent udržitelné,“ doplnila mediální zástupkyně společnosti.

Solární panely na střeše. Ilustrační foto
Úspory energie v Břeclavi. Solární panely chce město dát na bazén i tržnici

Řetězec Action působí na českém trhu od roku 2020. „Vidíme, že zákazníci oceňují unikátní koncept Action, takže naším cílem je postupně expandovat po celé republice. Neustále proto hledáme nové prostory. V Břeclavi se nám aktuálně podařilo najít vhodné prostory a jsme velmi rádi, že se můžeme ještě více přiblížit našim jihomoravským zákazníkům,“ okomentovala Dvořáková.