Šestou provozovnu v Jihomoravském kraji a v pořadí osmašedesátou v České republice v sobotu ráno otevře nizozemský diskont Action v Břeclavi. Řetězec s levným zbožím tak rozšiřuje nabídku služeb nákupního centra Aventin Shopping Břeclav v Lidické ulici.

Na téměř sedmi stech metrech čtverečních plochy najdou zákazníci široký sortiment zboží ze čtrnácti kategorií výrobků včetně hraček a potřeb pro kutily až po výrobky pro domácnost, zahradu a trvanlivé potraviny. O jejich spokojenost se postará na dvaadvacet zaměstnanců.

„Jsme velmi rádi, že můžeme představit novou prodejnu i zákazníkům v Břeclavi. Naši přítomnost v České republice budeme posilovat i nadále, protože unikátní koncept Action chce okusit stále více českých zákazníků,“ sdělil Boyko Tchakarov, regionální ředitel společnosti Action pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

A pokračoval. „Náš úspěch je výsledkem nasazení celých týmů lidí – zaměstnanců, zákazníků i dodavatelů. Všem bych chtěl za jejich podíl na úspěchu Action poděkovat,“ vyzdvihl.

Základem konceptu je moment překvapení

Zákazníci se kromě jiného mohou těšit třeba na takzvaný moment překvapení, který je základem konceptu Action. „V praxi to znamená, že pravidelně obměňujeme až dvě třetiny sortimentu. Zároveň klademe důraz i na udržitelnost a kvalitu. Sto procent bavlněných výrobků Action a čtyřiadevadesát procent dřevěných výrobků Action pochází z udržitelných zdrojů,“ poznamenala za PR společnosti Kateřina Dvořáková.

Dodala, že Action očekává, že do konce roku 2024 dosáhne svého cíle. „A to, aby všechny dřevěné výrobky měly certifikát původu a byly tak ze sto procent udržitelné,“ doplnila mediální zástupkyně společnosti.

Zdroj: Deník/Iva Haghofer

Prodejna s až šesti tisíci výrobky, z nichž více jak patnáct stovek stojí méně než pětadvacet korun, bude otevřená každý den v čase od osmi hodin ráno do osmi hodin do večera.

Action, jehož zboží průměrně nepřesáhne cenu padesáti korun, po celé Evropě provozuje přes dva a půl tisíce poboček a zaměstnává více jak sedmdesát tisíc lidí. Jen v České republice dává Action práci dvanácti stovkám z nich.