Po ní zahrál a zazpíval finalista druhé řady Superstar Petr Bende se svojí kapelou. Fanoušci Lucie si přišli na své vzápětí, kdy David Koller zazpíval hned několik hitů této legendární české kapely.

Kapela Support Lesbiens přijela do Břeclavi pokřtít svojí desku, na níž je výběr toho nejlepšího z patnáctileté historie skupiny. A to i přesto, že jejich zpěvák Kryštof Michal chtěl původně místo do Břeclavi zamířit do nemocnice.

Letošní koncert se nesl ve znamení hned několika novinek. Poprvé byl skutečně na ledě. Organizátoři si proto vypůjčili od brněnské haly Rondo speciální plochu na pokrytí stadionu. Poprvé celý koncert zvučil jeden zvukař, což příjemně zkrátilo loňské zdlouhavé čekání mezi vystoupeními jednotlivých kapel.

Podél pódia, které bylo zřejmě největším, na jakém se kdy v Břeclavi hrálo, byly umístěny dvě obrazovky, na které kameraman snímal průběh celého koncertu.

Organizátor Rock on Ice Petr Brantalík už na jaro připravuje čtvrté pokračování, na které by mělo přijet rekordních osm českých a slovenských kapel.