Další korunku do své sbírky přidala uplynulou sobotu. „Před hlavním galavečerem jsme měly dvě celodenní zkoušky, kde jsme nacvičovaly chůzi a choreografii. Jediné, na co jsme se musely připravovat samy, byla volná disciplína, ve které jsme měly popsat naši osobnost," vypráví Vrágová.

Večerem plným krásy provázel moderátor Ondřej Urban, hostem byla zpěvačka Olga Lounová. „Moc jsem si to užila. Líbilo se mi, že všechny přípravy proběhly bez stresu a v poklidu. Organizace byla výborná, a to bylo pro každou z finalistek dost důležité," tvrdí dívka.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – představování, módní přehlídka, volná disciplína a promenáda v plavkách. Ale Břeclavanka si nejvíc užila přehlídku společenských šatů, kterou dívky předvedly na závěr. „Holky byly fajn. Nejvíc ke mně přirostla sama vítězka, se kterou jsme se celou dobu dost podporovaly. Takže jsem ráda, že se štěstí usmálo na nás obě," ohlíží se Vrágová.

Od poslední soutěže v minulém roce se její život docela změnil. „Získala jsem práci jako praktikantka na úřadě, což pro mě znamená spoustu nových zkušeností a praxi do budoucna. Pak jsem díky Miss Léto dostala pozvání na casting do modelingové agentury Czechoslovak Models. S nimi jsem podepsala smlouvu 
a splnila si takový svůj malý sen," hlásí radostně první vicekočka.

Nyní má v plánu přihlásit se do soutěže krásy Miss Face. „Tak uvidíme, jestli se mi na castingu poštěstí a postoupím dál," říká skromně.

A co dál? Pomalu začíná léto, takže si Vrágová chce naplánovat nějakou dovolenou. „Chtěla bych se podívat někam do ciziny. Práci mám, takže vysokou školu zatím neplánuju. Byla bych ráda, aby vše chvíli zůstalo při starém," dodává.