V Hruškách se mohou lidé od čtyř hodin odpoledne těšit na čarodějné soutěžení nebo překvapení ze školy čar a kouzel. Vizuální podívanou nabídnou šermířská a divadelní vystoupení a fakírská ohňová show. Děti přiláká do areálu u myslivny skákací hrad, malování na obličej a diskotéka, zahraje DJ Petr David. Občerstvení zajistí Hasiči z Moravské Nové Vsi.

I na valtickém školním dvoře se slétnou čarodějnice, a to také od čtyř hodin. Lidé se mohou těšit na čarodějnickou stezku, zpívání u ohně i opékání špekáčků.

Čarodějnice. Ilustrační snímek.
Zákaz rozdělávání ohně na Břeclavsku? Zatím neplatí, opatrnost je ale na místě

Táborák v doprovodu Kapely starých časů slibují Velké Bílovice také od čtyř. Součástí programu v areálu Fabián jsou čarodějnické hry, skákací hrad, malování na obličej a vystoupení taneční skupiny Balanc. Špekáčky s sebou, občerstvení bude zajištěno.

Slet čarodějnic bude dnes také na dětském hřišti pod kostelem v Úvalech u Valtic Program začne od tří hodin odpoledne, v 15:30 se malí návštěvníci mohou těšit na vystoupení klaunic Viky a Kiky. Děti si mohou užít také tvořivých dílniček a čarodějnických disciplín. Limonáda i točené pivo bude zajištěno.

Fotbalové hřiště zaplní od půl páté čarodějnice i v Charvátské Nové Vsi. Na návštěvníky čeká odpoledne plné her pro děti.