„Ani jsem o tom nepřemýšlela. Je jasné, že někoho mé modely nadchnou, jiné nechají chladnými. Je to otázka osobního vkusu a stylu,“ říká s klidem.
Výtvory jsou plné elegance a nadčasové krásy. „Ráda šiji ručně. Mám pak jistotu, že jsou mé modely velmi kvalitní a precizní,“ prozradila hlavní znaky své módy.

Její letošní kolekce se nese v duchu carského Ruska, u některých modelů se návrhářka inspirovala v uniformách a šatech třicátých až padesátých let. „Objevují se tam různé techniky zpracování, zajímavé detaily. Mám ráda hlavně vysoce kvalitní vlnu a hedvábí,“ popsala kolekci Brůčková.
Jak říká, šaty z její dílny nejsou určené pouze pro mladé štíhlé modelky. Může je prý nosit skutečně každý.

Do Vídně ji pozvali, aby své schopnosti předvedla na luxusním plese. Vídeňany se bude snažit oslovit především společenskými a vycházkovými kostýmy, které jsou spolu s kabáty její prioritou. Mezi třiceti modely ale nemohou chybět ani večerní šaty.

Ani lidé z Břeclavska, které tvorba Kamily Brůčkové oslovila, nemusí zoufat. Návrhářka totiž chystá módní přehlídky také v České republice.
První z nich se uskuteční šestého prosince v její rodné Moravské Nové Vsi. „Bez rodičů, rodiny a nejbližších přátel bych to určitě nezvládla. Patří jim za to obrovský dík,“ říká skromně Brůčková.