Vážená redakce, chtěl bych upřesnit pana Julia Noska, který napsal tento článek. Jsem jako rodič tohoto řidiče. Nevyrůstal v pěstounské péči. Od pěti let jsme jeho rodiče. Na vesnici se nic neutají a tak se to dozvěděl. Přesto byl spokojený. Do svatby. Pak se vše otočilo (když ptáčka lapají pěkně mu zpívají).
Ta stará škodovka mu byla zapůjčena na pár dnů k nutným návštěvám lékaře v Kyjově (špatné spojení z Valtic). Když ji nevracel ozval jsem se telefonem já. Vždy mě vzala jeho telefon jeho manželka Iveta a vysmála se mně. Tak jsem si škodovku odvezl sám pomocí rezervních klíčů. Jako řidič to odnesl on.

S občany Valtic plně souhlasím. Totéž a ještě horší věci dělají i v Hruškách. Tu mají i poradce. Ten kluk se nesmí ani podívat na barák, kde vyrůstal. Ne tak s námi promluvit. Bydlí ve svém s nimi, tak musí poslouchat je. Místo jídla nadávky a někdy i oslovení, jak píší v článku občané Valtic. Tchýně s manželkou Ivetou čekají kdy doveze peníze, aby je mohly ihned utratit. Kolikrát si neměl ani zač koupit svačinu.
Tak to dopadá, když taková tchýně vede mladým domácnost. Bohužel, dostal se asi do neúnosné krize. Zavinil, musí trpět i za druhé.